Rubi.cz - Profesionální nářadí pro obkladače a stavebnictví

Zpět
Název produktu : Diamantová leštící houbička zrnitost 400 (61977)
Cena bez DPH: 548 Kč
Cena včetně DPH: 663 Kč včetně DPH
Dostupnost : Zboží je běžně dostupné
Záruční doba : 24 měsíců


Řada ručních brusných houbiček RUBI je ideální pro broušení a leštění hran, a to jak pro povrchové řezy přírodního kamene, tak i keramických obkladů.

RUBI ruční diamantové leštící houbičky jsou vybaveny polopružnými diamanty. Ergonimocký tvar houbičkymá výbornou adaptaci na ruku uživatele. Rukojeť má boční štěrbinu, která zvyšuje ergonomii bloku a snižuje únavu rukou při používání.


Ruční diamantové leštící houbičky jsou navrženy tak, aby se s nimi dalo pracovat na místech, kde je přístup s elektrickým nářadím velmi komplikovaný, jako jsou vnitřní úhly, duté plochy nebo rohy a pro hrubování a vyhlazování odřezaných nebo ostrých hran.

Pro dosažení dobrého výsledku je třeba vzít v úvahu typ materiálu a jeho stav.

RUBI ruční diamantové leštící houbičky lze použít pro suché práce, ale doporučuje se použití za mokra, ať už smáčením houbičky nebo nepřetržitým chlazením.

Řada RUBI ruční diamantové gumové leštící destičky je dodávána v různých velikostech částic pro provádění různých prací leštění a povrchové úpravy. Je velmi důležité, aby leštící práce byla rozložena, a to s použitím různých zrnek postupně. Počínaje větším zrnem (120) až po nejmenší (400).

Při broušení nebo vyhlazování hran by měl být pohyb bloku vždy od horní části (nejviditelnější) ke spodní části. Tím se snižuje riziko odlupování nebo poškození materiálu.

Funkce různých zrnitostí jsou:

120 - pro vyhlazení.

400 -  pro leštění.
Produktové číslo: 61977 | EAN: 8413797619775Rubi.cz - Profesionální nářadí pro obkladače a stavebnictví | © 2006-2024 IPON s.r.o.